Product update: Jan-Mrt 2024

Blijf op de hoogte van de laatste updates van Oneteam.

Guido Schmitz

Product update: Jan-Mrt 2024

Table of contents

In het afgelopen kwartaal heeft ons team hard gewerkt aan het verbeteren van de Oneteam-ervaring. We zijn verheugd om nieuwe en verbeterde functies te presenteren zodat een betere werknemerservaring aan je team kunt blijven bieden.

Wat is er nieuw?

We zijn druk bezig geweest met de uitrol van Oneteam 3.0 voor onze klanten. Daarnaast hebben we enkele bestaande functionaliteiten nog beter gemaakt en bugs verholpen: 

✅ Meer personalisatie en interactieve elementen in formulieren
✅ Verbeterde notificatiemogelijkheden
✅ Leerpaden toegevoegd aan de academy
✅ Nieuw design voor de chat
✅ …
en meer!

Verbeteringen aan onze Formulieren

Formulieren zijn een eenvoudige manier om processen te stroomlijnen en communicatiestromen te standaardiseren. En we blijven ze continu verbeteren, zodat je nog meer tijd kunt besparen en operationele efficiëntie kunt verbeteren.

Dit kwartaal heeft ons team gewerkt aan een paar upgrades zodat je formulieren verder kunt aanpassen:

 • Moderatoren toestaan om formulieren te bewerken: Voorheen konden alleen organisatiebeheerders of gebruikers met beheerdersrechten de inhoud van een formulier bewerken. Nu kunnen moderatoren specifieke permissies per formulier krijgen om de inhoud van een formulier te wijzigen.
 • Opmerkingen toestaan bij het indienen van formulieren: Nu kunnen organisatiebeheerders, moderatoren en gebruikers opmerkingen achterlaten bij elk ingediend formulier.
 • Nieuwe numerieke invoer: Er is een nieuw configureerbaar veld beschikbaar in het numerieke invoerveld. Wanneer "decimale getallen toestaan" is ingeschakeld, kunnen gebruikers een decimaal getal invoeren in het numerieke invoerveld.

Meer instellingen voor notificaties 

Notificaties zijn cruciaal om medewerkers te betrekken, informeren en met elkaar te verbinden. De afgelopen maanden heeft ons team gewerkt aan enkele upgrades om het nog eenvoudiger te maken dat de juiste notificaties de juiste gebruikers bereiken:

 • Nieuw notificatiecentrum (iOS): Het notificatiecentrum is volledig opnieuw ontworpen voor onze iOS-gebruikers. Notificaties zijn nog steeds hetzelfde, maar we hebben enkele aanpassingen gedaan aan de UX. Ook hebben we nieuwe filter opties toegevoegd die eerder alleen beschikbaar waren voor Android-gebruikers. Nu kunnen iOS-gebruikers notificaties ook filteren op leesstatus en prioriteitsinstelling.
 • Beheer je notificaties: Gebruikers kunnen nu volledig beheren wanneer ze notificaties willen ontvangen. Je kunt notificaties tijdelijk pauzeren of een notificatieschema instellen zodat notificaties alleen op specifieke tijden en dagen van de week worden verzonden.
 • Aangepaste evenement notificaties: Voorheen waren evenement notificaties vooraf ingesteld binnen de app. Nu kunnen beheerders kiezen wanneer ze deelnemers willen informeren over een evenement. Ook hebben moderators de optie om werknemers te herinneren aan het instellen van hun beschikbaarheid voor het evenement.

Verbeterde functionaliteiten voor trainingen 

We willen dat onze gebruikers onboarding- en e-learningcursussen kunnen ontwerpen die volledig zijn afgestemd op de behoeften van hun medewerkers. Om deze reden hebben we diverse upgrades doorgevoerd om het personaliseren van trainingen verder te makkelijker te maken.

De makers en beheerders van trainingen kunnen nu:

 • Dynamische deadlines instellen: Voorheen was een deadline altijd een vastgestelde datum in de toekomst. Met deze wijziging kunnen beheerders nu ook een specifiek aantal dagen selecteren dat een gebruiker heeft om een cursus te voltooien nadat deze aan hen is toegewezen.
 • Deelnemers filteren op "dagen in dienst": Beheerders hebben nu een nieuwe filteroptie. Hiermee kunnen ze de deelnemers van een cursus kiezen op basis van het aantal dagen dat gebruikers bij de organisatie werken.
 • Aangepaste hints toevoegen aan quizvragen: Beheerders kunnen gebruikers helpen een vraag correct te beantwoorden door (tekstuele) hints toe te voegen aan quizvragen.
 • Aangepaste feedback geven op quizantwoorden: Beheerders kunnen nu feedback geven op quizantwoorden (zowel voor correcte als onjuiste) in de inhoudsvorm die ze zelf kiezen (tekst, afbeelding, video, enz.).

Aangepaste leerpaden maken

Een leerpad is een samengestelde reeks cursussen en bronnen ontworpen om deelnemers door een gestructureerde leerreis te leiden, afgestemd op hun specifieke vaardigheden en doelen.

Leerpaden stellen organisaties in staat om specifieke en toegankelijke opleidingstrajecten aan te bieden, die doelgericht vaardigheden verbeteren, carrièrevooruitgang bevorderen en de betrokkenheid en productiviteit van werknemers verhogen.

Met Oneteam kunnen beheerders nu aangepaste leerpaden maken door op het tabblad ‘Leerpaden’ onder E-learning te klikken. Voeg bestaande cursussen toe aan het leerpad en stel de volgorde in die je wilt dat werknemers volgen. Een leerpad heeft zijn eigen doelgroep die de doelgroepen die er deel van uitmaken overschrijft.

Aanvullende updates

Dit kwartaal heeft ons team ook gewerkt aan een aantal technische upgrades binnen ons platform om de app-ervaring te verbeteren:

 • Nieuw chatontwerp: Onze chatfunctionaliteit heeft een frisse nieuwe look gekregen voor een verbeterde gebruikerservaring.
 • Gesynchroniseerde gemeenschappen: Gemeenschappen die van een derde partij zijn opgehaald (d.w.z. gesynchroniseerde gemeenschappen) kunnen nu rechtstreeks vanuit de app worden verwijderd.

What’s next?

We luisteren continu naar feedback van onze gebruikers en werken eraan om ervaringen van topklasse te leveren.

Daarom zullen we in de komende maanden blijven werken aan veel functieverbeteringen, waaronder:

📱 Lancering van Oneteam 3.0 voor alle gebruikers
🖥️ Mogelijkheid om enquêtes te voltooien op de webapp
... en nog veel meer!

Blijf op de hoogte zodat je onze aankomende functies en verbeteringen niet mist!

Guido Schmitz

Guido Schmitz

Guido Schmitz is the co-founder of Oneteam and responsible for building the employee app of the future. He works closely with customers and the product team to improve our platform and deliver more value. Fun fact about Guido: Started coding at the age of 13 and never stopped doing so. He’s passionate about building great software products that make an impact. Hyper-focused on user experience to make sure Oneteam is the #1 employee app out there.

Stay ahead

Subscribe to our newsletter and stay updated on blog posts around the topic of employee experience.